background

O nas

ADICOM to firma założona w 2003 roku, która od początku swojej działalności nakierowana była na świadczenie usług w zakresie marketingu internetowego. Dzięki długiemu doświadczeniu, nieustannemu rozwojowi i przeprowadzaniu licznych testów na skuteczność wykonywanych działań, możemy naszym klientom zaproponować kompleksową usługę wykonywaną terminowo i przede wszystkim skutecznie.


Dlaczego warto zaufać właśnie naszej firmie?


Marketingiem w wyszukiwarkach internetowych zajmujemy się już od 10 lat, a doświadczenie w tej skomplikowanej i zmieniającej się branży jest atutem, którego nie sposób przecenić. Zdobyte na przestrzeni ostatniej dekady umiejętności wykorzystujemy w codziennych działaniach i pozyskujemy coraz większą ilość klientów, którzy są bez wyjątku zadowoleni z wykonywanych przez nas działań.

Dewizą firmy ADICOM jest przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ. Proponujemy Państwu wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które jak najniższym kosztem mają poprowadzić do zwielokrotnienia zysków zleceniodawcy. Stawiamy na samodoskonalenie i optymalizację działań. Odrzucamy metody mało skuteczne i skupiamy się wyłącznie na sposobach promocji, które w sposób efektywny i bezpieczny będą w stanie poprowadzić do założonych wcześniej celów.Dla naszych klientów jesteśmy również profesjonalnymi doradcami. Pomagamy w przygotowaniu odpowiedniej strategii promocyjnej i służymy radą na każdym etapie współpracy. Jesteśmy w stanie przewidzieć z dużą dokładnością, które działania będą skuteczne w przypadku konkretnego biznesu, a z jakich rozwiązań wskazane byłoby raczej zrezygnować.

Cechuje nas dodatkowo elastyczne podejście do klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a przedstawienie konkretnej oferty poprzedzone jest zawsze szczegółowym audytem konkurencji i wyceną zależną od wielu specyficznych czynników. Jesteśmy oczywiście otwarci na Państwa oczekiwania oraz preferencje. Połączenie pomysłów klienta i naszej wiedzy oraz doświadczenia w prowadzeniu kampanii promocyjnych daje gwarancję zadowolenia z wykonanej usługi.

kompetencje

Adicom od 6 lat posiada certyfikat przyznawany przez Google.
Jest on potwierdzeniem najwyższej jakości usług świadczonych przez
agencję.